Láska

12. 12. 2010 | † 11. 06. 2011 | kód autora: oRT

 

Pořád a si přehráváš zamilované songy, nebo písničky, jež jsi poslouchala, když jsi byla s ním? Ačkoliv se snažíš dělat tisíc věcí, abys na něj nemusela neustále myslet, nedaří se ti to a plácáš se pořád ve vzpomínkách? Zjisti, kde děláš chybu.

rozchod

Nedokážeš jít dál?

Ale ano, musíš jít dál. Uvědom si, že po čase bys stejně přišla na to, že nemělo cenu čekat na někoho, kdo za to nestál. Kdyby ses neodhodlala vykročit novým směrem, jen by ses zbytečně trápila, žila v naivních snech a představách, a čas by ti utíkal pod rukama. Říká se "V životě neztrácej čas s tím, kdo ho nechce trávit s tebou." Tato věta je bolestivá, pakliže jde o neopětovanou lásku, ale pravdivá.

Čas zahojí i ty největší šrámy

Ublížil ti tak, že to otřáslo tvým srdíčkem a v hlavě ti zanechal jenom pustotu a zmatek? Nic není tak horké, jak se uvaří. Čas je nejlepší lék. Dokáže zahojit i ty největší rány, ale nějaké jizvy vždy zanechá. S těmi už se budeš muset poprat sama. Zamysli se ale nad vším znovu: I přestože jsi s bývalým přítelem plánovala spoustu věcí, dopadlo to zřejmě tak, jak mělo. Třeba to nebyl ve skutečnosti ten pravý pro tebe.

Neopětovanou lásku překonáš novou láskou

Abys skutečně zapomněla na toho, koho ti osud nejspíše nepřál, musíš se rozhlížet dál a jinde. Nová láska je záplatou na bolavé srdce. A když se opět zamiluješ, přestaneš vnímat okolní svět a všechno trápení skončí. Snaž se však ze své minulosti poučit a hledej takového, kdo to myslí vážně a znovu ti neublíží.

Věnuj se tomu, co tě naplňuje

Ačkoliv momentálně prožíváš dobu temna, zkus se znovu postavit na nohy a ukaž, že tam někde uvnitř jsi silná osobnost a jen tak něco tě nerozhodí. Vše je důležité brát s určitým nadhledem – alespoň budeš mít více času sama na sebe. Věnuj se svým zájmům naplno a vyzkoušej něco nového, tvé možnosti jsou nevyčerpatelné.

Pořiď si zvířátko

Pokud se ti bude zdát, že máš volného času na svůj vkus až moc, popřemýšlej, zda si nepořídit domácího mazlíčka. Budeš se o něj muset stále starat, zažiješ s ním spoustu legrace nejen při vašich prvních seznamovacích krocích a můžeš se s ním mazlit. Například pejsek se k tobě přitulí a bude ti dávat najevo svoji upřímnou lásku, kterou teď určitě potřebuješ víc než kdy jindy.

Přátelství je někdy více než láska

V nejtěžších chvílích jsou tady tví kamarádi, kteří se budou snažit o to, aby znovu viděli na tvých rtech zářivý úsměv. Takových přátel si važ, protože jim na tobě opravdu záleží. A co víc – opravdová láska se někdy může vyklubat i z přátelství.
Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.